Ligowa porażka St. Patrick`s

Wiśnia, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Rywal Legii Warszawa w 2. rundzie eliminacyjnej do Ligi Mistrzów, Saint Patrick's Athletic FC, przegrał w meczu 18. kolejki irlandzkiej Premier Division na Tallaght Stadium z Shamrock Rovers FC 1-2. To właśnie na obiekcie swojego dzisiejszego rywala goście zmierzą się 23 lipca o godz. 20:45 z drużyną mistrzów Polski.

Shamrock Rovers FC 2-1 Saint Patrick's Athletic FC
1-0 Kelly 2
1-1 Fagan 11
2-1 McCabe 54

St Patrick's: Brendan Clarke - Conor McCormack, Kenny Browne, Derek Foran, Ian Bermingham - Conan Byrne, Keith Fahey, James Chambers (68 Mark Quigley), Killian Brennan, Chris Forrester (74 Greg Bolger) - Christy Fagan (90 Daryl Kavanagh).

żółte kartki: Rob Cornwall, Dean Kelly, Ronan Finn - Conor McCormack, Derek Foran.
czerwone kartki: Stephen McPhail (60. minuta, Shamrock, za uderzenie przeciwnika) - Keith Fahey (76. minuta, St Patrick's, za odepchnięcie przeciwnika).

sędziował: Padraigh Sutton.

Saint Patrick's spadł na czwarte miejsce w tabeli i po 19 meczach ma 36 punktów. Pierwsze spotkanie eliminacyjne zostanie rozegrane 16 lipca o godz. 20:45 w Warszawie.